Cilt Onarım Protokolleri (Image Ürünleri İle)

İlerleyen yaşla birlikte ciltte elastikiyet kaybı meydana gelmekte ve bu durum ciltte sarkmalara yol açarak kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine sebep olmaktadır. Yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı bölgeler herkeste farklılık göstermekle birlikte genellikle mimik kırışıklıkları en çok şikayet edilen bölgelerdir. Mimik kırışıklıkları göz çevresi, kaş arası ve alında ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yüzde meydana gelen sarkmalar yüz ovalliğinin kaybolmasına yol açmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak için cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) uygulaması en iyi çözüm yöntemleri arasında gösterilmektedir. Sizde bu tür şikayetlerinizden kurtulmak istiyorsanız Bursa cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) denildiğinde adından saygıyla söz ettiren güzellik merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Cilt Sarkmaları Neden Oluşur?

Cilt sarkmalarının oluşmasının birden fazla sebebi bulunmaktadır. Yıllar ilerledikçe sadece cilt yaşlanmakla kalmaz, aynı zamanda cildi bir arada tutan iskelet sistemi de yaşlanmaktadır. Bu iskelet lifler, kollajen ve elastin adlı moleküllerden oluşmaktadır. Cildin sıkılığını, esnekliğini ve sağlamlığını sağlayan temel öğeler bu moleküllerdir. Kişinin yaşı ilerledikçe elastin ve kollojeni üreten hücrelerden yaşlanmakta ve iskelet sistemi önemli ölçüde değişime uğramaktadır. Cilt sarkmalarını gidermek için çeşitli cilt onarım protokollerine başvurulmaktadır. Cilt onarım protokolleri uygulanırken kullanılan ürünleri kalitesi ortaya çıkacak sonucu etkilemektedir. Bu nedenle Bursa cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) sizin için en uygun çözüm olacaktır.

Image Ürünlerini Özel Kılan Nedir?

Cilt bakımı konusunda pek çok uzman Image ürünlerinin son derece özel olduğu ortak noktasında birleşmektedirler. Bunun sebebi Image ürünlerinin uluslararası çapta çalışma yapan doktorların engin deneyimleri ve alanlarında uzman kimyagerlerin bütünleşmesi ile yeni fikir ve ürünlerin ortaya çıkarılması olarak özetlenebilir. Image ürünlerine ait deneyler Avrupa’da sertifikalı plastik cerrahlar kurulunun gözetimi altında gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler son derece etkili sonuçları ile kendini ispatlamayı başarmıştır. Image ürünleri sadece güzellik merkezlerinde kullanılmakta, internetten satışı yapılmamaktadır. Sizde cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) uygulatmayı düşünüyorsanız en kaliteli hizmeti alacağınızı bilmenin gönül rahatlığıyla estetik ve güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bursa cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) ve çok daha fazlası için web sitemizi takip etmeye devam etmeniz yeterli olacaktır.

Randevu almak için iletişime geçin