Dermaterapi Uygulaması Dermapen İle

Günlük hayatınızın akışını bozmadan cildinizi güzelleştirecek bir uygulama arıyorsanız Dermapen marka ile Dermaterapi uygulamaları tam size göre. Bu işlem lazer gibi uygulamalardan sonra meydana gelen kızarıklık ve kabuk bağlama gibi sorunlara yol açmadığından şimdiden pek çok kadının gözbebeği olmuş durumda. Sizde bu derece popüler bir uygulama sayesinde cilt sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız Bursa Dermapen marka ile Dermaterapi uygulamaları ile diğer güzellik merkezlerinin arasından sıyrılmayı başaran estetik ve güzellik merkezimizle irtibata geçmelisiniz.

Dermapen Nedir?

Dünya çapında bilinen isimleri “mesoroller” ve “microneedling” olan Dermapen, silindirik bir tambur üstüne özel olarak hazırlanmış son derece ince iğnelerin dizilmesi ile oluşturulmuştur. Buradaki en önemli hususlar ise iğnelerin simetrik olması, yapımında kullanılan materyaller, deriye girecek olan kısmın derinliği ve iğne sayısıdır. Dermapen marka ile Dermaterapi uygulaması son derece güvenlidir. Güneşe karşı herhangi bir hassasiyet yaratmayan bu uygulama yaz aylarında bile yapılabilmektedir. Uygulama sonrasında hastalar günlük yaşamlarına sorun olmaksızın devam edebilmektedirler.

Dermapen Marka İle Dermaterapi Nasıl Uygulanır?

Dermapen uygulamasında mikro kanallar milimetrik büyüklükteki iğnelerle açılmakta ve cilt kendini onarma süreci içerisine girmektedir. Bu esnada deri içinde büyüme faktörleri salgılanmakta ve bu sayede kollajen, hyalüronik asid ve elastin fibrilller gibi yapılar sentezlenmektedir. Dermapen uygulamasının yapılış şekli sorunun türüne göre değişiklik göstermekte, kullanılan iğnelerin uzunluğu ve deriye giriş derinliği farklılaşmaktadır. Ciltte gençleştirme gerçekleştirilmeye çalışılıyorsa ya da çatlak tedavisi uygulanıyorsa 2-2,5 mm kadar cildin altına inilebilmekte, işlem yüzeysel ise cildin 0,5-1 mm altına inilmekle yetinilmektedir. Deri kalınlığı vücudun farklı bölgelerinde değişiklik gösterebilmektedir. Uygulamanın muhakkak profesyonel eller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Dermapen Marka İle Dermaterapi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Dermaterapi ciltteki kırışıklıklar ve ince çizgileri gidermek için en ideal tedavi yöntemlerinden biridir. Bu yöntemle ciltteki lekeler ile sivilce ve akne izleri giderilmekte, cilt altında bulunan çatlaklar yok edilmekte, göz altı torbalı ve morluklarının da ortadan kaybolması sağlanmaktadır. Ayrıca saç dökülmesi sorununa karşı da Dermapen marka ile Dermaterapi uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Bursa Dermapen marka ile Dermaterapi uygulamaları için web sitemizi inceleyerek hakkımızda bilgi edinebilir ve iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Randevu almak için iletişime geçin