Erkek Cilt Bakım Uygulamaları

Cilt, dış görünümün en önemli unsurlarından biridir. Bu nedenle; yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi, cilt lekelerinin giderilmesi ve tabii ki kırışıklıkların azaltılması adına cildin korunması, düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması son derece büyük önem taşır.

Sağlıklı bir cilt için mutlaka gerekli olan cilt bakımı, evde doğal yöntemlerle yapılabilse de, bu yöntemler tek başlarına yeterli olmadıkları için, daha etkili profesyonel uygulamalar gerekmektedir. Çünkü cilt bakımlarında birçok profesyonel adım ve ürün kullanılırken, evde bu uygulamaların kusursuz yapılması çok da mümkün olmamaktadır.

İşte hem estetik bir görünüm için, hem de deri sağlığı için oldukça önemli olup, günümüzde en sık tercih edilen estetik cilt bakım uygulamalarından bazıları.

Dermaterapi Uygulaması Dermapen İle

Dermapen marka ile Dermaterapi uygulamaları tam size göre! Bu işlem lazer gibi uygulamalardan sonra meydana gelen kızarıklık ve kabuk bağlama gibi sorunlara yol açmadığından dolayı erkekler için de en çok tercih edilen uygulamalardan biri. Sizde bu derece popüler bir uygulama sayesinde cilt sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız Bursa Dermapen marka ile Dermaterapi uygulamaları ile diğer güzellik merkezlerinin arasından sıyrılmayı başaran estetik ve güzellik merkezimizle irtibata geçmelisiniz.

Cilt Onarım Protokolleri (Image Ürünleri İle)

İlerleyen yaşla birlikte ciltte elastikiyet kaybı meydana gelmekte ve bu durum ciltte sarkmalara yol açarak kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine sebep olmaktadır. Yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı bölgeler herkeste farklılık göstermekle birlikte genellikle mimik kırışıklıkları en çok şikayet edilen bölgelerdir. Mimik kırışıklıkları göz çevresi, kaş arası ve alında ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yüzde meydana gelen sarkmalar yüz ovalliğinin kaybolmasına yol açmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak için cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) uygulaması en iyi çözüm yöntemleri arasında gösterilmektedir. Sizde bu tür şikayetlerinizden kurtulmak istiyorsanız Bursa cilt onarım protokolleri (Image ürünleri ile) denildiğinde adından saygıyla söz ettiren güzellik merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Enzim Bakımı (Nimue Ürünleri İle)

Enzim bakımı bir diğer adıyla enzim peeling ciltteki lekelerin giderilmesi için uygulanan ve son yıllarda giderek yaygınlaşan özel bir cilt soyma işlemidir.
Erkeklerin, bu işlem sayesinde ciltteki kırışıklıkları azalmakta, cildi pürüzsüzleşmekte ve daha sağlıklı görünmektedir.
Bursa enzim bakımı (Nimue ürünleri ile) konusunda başarısını ispat eden estetik ve güzellik merkezimiz her uygulamada olduğu gibi enzim bakımında da size en iyi hizmeti verecektir.

Klasik Cilt Bakımı (Nimue Ürünleri İle)

Bu derece kıymetli olan cildimizin gençliğini ve güzelliğini uzun yıllar boyunca korumasını sağlamak istiyorsak düzenli olarak klasik cilt bakımı yaptırmamız gerekmektedir.
Evde yapılan cilt bakımları ne yazık ki cildin ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak kalmaktadır.
Profesyonel ürünler kullanılarak bir uzman tarafından cildin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde derinlemesine temizlenmesi işlemi klasik cilt bakımı olarak adlandırılmaktadır.
Yaklaşık olarak 1,5 saat süren bu işlemde genellikle cilt öncelikle temizlenmekte, peeling yapılmakta, tonik ve buhar uygulanmakta, maske sürüldükten sonra nemlendirici krem sürülerek cilde masaj yapılmaktadır.
Bu sayede cilt derinlemesine temizlenmekte, gözeneklerde bulunan yağlar ve kirler ortadan kaldırılmakta, cilde esneklik ve parlaklık kazandırılmaktadır.
Sizde cildinizin en iyisini hak ettiğini düşünüyorsanız Bursa klasik cilt bakımı (Nimue ürünleri ile) denildiğinde herkesin aklına ilk gelen merkez olan estetik ve güzellik merkezimizi tercih etmelisiniz.

Randevu almak için iletişime geçin