G5 Selülit

Cildi sıkılaştırmak, selülit oluşumunu engellemek ve azaltmak, bölgesel zayıflamayı sağlamak ve bedensel stresi azaltmak için en çok başvurulan yöntemler arasında G5 selülit uygulaması yer almaktadır. Sizde cildinizin sıkılığını kaybetmesinden ve selülit oluşumlarından yakınıyorsanız Bursa G5 selülit uygulaması konusunda güzellik merkezimizden yardım alabilir, sitemizde bulabileceğiniz yazılarla bu uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

G5 Selülit Masajı Nedir?

Kendi adını taşıyan bir aletle yapılan G5 masajı hızlı bir titreşimle iterek sıkılaştırma yöntemi sayesinde fazla yağların yakılmasını ve selülit görüntüsünün ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Uygulama yapılan bölge için zayıflama ürünleri kullanıldığı takdirde elde edilen sonuç çok daha başarılı olmaktadır. G5 masajı sayesinde spazmlar ve gerginleşmiş noktalar yatışmakta, ödemler ve laktik asit vücuttan atılmaktadır. Bu masajın bir diğer etkisi de kan dolaşımını hızlandırması ve bu sayede ciltte bulunan çizgilerin azalmasıdır. Ayrıca cildin esnekliği de artmaktadır. Bölgesel zayıflama için en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaya başlayan G5 masajı ile yağ yakmaya daha erken başlamak mümkün olmaktadır.

G5 Selülit Masajı Nasıl Yapılır?

G5 masajı bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Masaj uygulanan kişinin vücut özellikleri belirleyici olmakla birlikte 5 ila 10 seans yeterli olmaktadır. Her seans yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Uygulama esnasında G5 masaj aleti ile istenilen bölgeye titreşim verilmekte ve kuvvetli bir itme uygulanmaktadır. Titreşimle birlikte itme kuvvetinin uygulanması sayesinde yağlar yakılmakta ve böylece bölgesel zayıflama sağlanmakta, sarkıklıklar toparlanmakta ve selülit sorunu ortadan kalkmaktadır.

G5 Selülit Masajının Faydaları Nelerdir?

G5 selülit masajı ile selülitlerin giderilmesinin yanı sıra kişinin fazla yağlarının yakılması, ağrılarının ortadan kaldırılması, bölgesel zayıflamasının sağlanması, stresinin azalması, cildinin sıkılaşması ve esnekliğinin artması, vücudundaki toksinlerin atılması ve kemik yoğunluğunun arttırılması da mümkün olmaktadır.

Eğer selülitlerinizden bıktıysanız, vücudunuzun belirli bölgelerinde biriken yağlardan kurtulmak istiyorsanız ya da sabahları artık yorgun bir şekilde uyanmak istemiyorsanız sizde Bursa G5 selülit masajı yaptıranların arasındaki yerinizi bir an önce almalısınız. Bu sayede yaşam kalitenizi yükseltebilir ve geleceğinize daha umutlu bir şekilde bakabilirsiniz.

Randevu almak için iletişime geçin