İpek Kirpik Uygulaması

Zahmetsiz bir şekilde dolgun kirpiklere sahip olmak istemez misiniz? Elbette isterim diyorsanız ipek kirpik uygulaması tam size göre. Bu uygulamayı yaptırarak gözlerinizin ve kirpiklerinizin güzelliğini ön plana çıkartabilirsiniz. İpek kirpik uygulaması sayesinde açık renk, seyrek ya da kısa olan kirpiklerinizin yerini uzun ve gür kirpiklerin almasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti tamamen profesyonel ellerden almayı arzu ediyorsanız Bursa ipek kirpik uygulamasında adını altın harflerle yazdıran güzellik merkezimizle mutlaka irtibata geçmelisiniz.

İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

İpek kirpik uygulamasına başlanmadan önce makyajınızın tamamen temizlenmesi ve eğer lens kullanıyorsanız lenslerin çıkarılmış olması gerekmektedir. Ayrıca 48 saat önce kirpik kıvırıcı aparatlar kullanmayı bırakmalı ve gözlerinizi ovuşturmamalısınız. Uygulama esnasında gözleriniz sürekli olarak kapalı olmalıdır. Her bir kirpik telinin üzerine bir adet kirpik takılarak gerçekleştirilen bu uygulamanın doğal durabilmesi için farklı boylarda kirpiklerle çalışılmaktadır. Kirpikleri yapıştırmak için kullanılan maddenin miktarı uygulamanın kalıcılığı açısından büyük önem taşımaktadır. İpek kirpik uygulaması esnasında kişi kesinlikle herhangi bir acı hissetmemektedir.

İpek Kirpiklerle İlgili Merak Edilen Sorulara Cevaplar

İpek kirpik uygulaması yaptırmayı düşünenler bu kirpikleri ne kadar süre kullanabileceklerini merak ediyorlar. Eğer 3 haftada bir bakım yaptırılırsa ipek kirpikler 6 ay kadar kullanılabiliyor ama ortalama süresinin 3 ay olduğunu söyleyebiliriz.  İpek kirpiğin en güzel tarafı gözünüze hiç makyaj yapmak zorunda kalmayışınız. Ancak makyaj yapmak istiyorsanız iki kez düşünmeniz gerekiyor. Zira göz makyajınızı temizlemek için kullandığınız ürünler uygun değilse ipek kirpikleriniz dökülebilir. Ayrıca yüzünüzü yıkarken kirpiklerinize sabun ve benzeri temizleyici maddeler de sürmemelisiniz. Bu uygulamayı yaptırmak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği sorulardan biri ise ipek kirpiklerin doğal durup durmadığı. Bu sorunun cevabı ipek kirpiklerin son derece doğal bir görünüm sergilediği yönünde olacaktır. Çoğu kişi kirpiklerinize rimel sürdüğünüzü sanabilir.

Eğer derin bakışlara ve çekici gözlere zahmetsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız sizde  İpek kirpik Bursa uygulamasında uzman olan merkezimizi ziyaret edebilir, hayalini kurduğunuz muhteşem kirpiklere son derece kolay bir şekilde sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Randevu almak için iletişime geçin