Kalıcı Dudak Makyajı

Eğer dudaklarınızın renginden ve duruşundan memnun değilseniz sizde kalıcı dudak makyajı yaptıran kadınların arasına katılabilirsiniz. Hiç şüphe yok ki dudaklar kadınların güzelliklerinin ön plana çıkmasında son derece önemli bir rol oynamaktadır. Kalıcı dudak makyajı sayesinde cerrahi operasyona ihtiyaç duyulmaksızın daha büyük ve dolgun dudaklara sahip olmak mümkün olmaktadır. Bursa kalıcı dudak makyajında ilk sıralarda yer alan güzellik merkezimiz sizi bu konuda aydınlatmaktan mutluluk duyacaktır.

Kalıcı Dudak Makyajı Nedir?

Kalıcı dudak makyajı renksiz ve solgun görünen dudakların daha canlı bir görüntüye kavuşturulmasında, ince dudakların kalınlaştırılmasında ve dolgunlaştırılmasında ve dudakta meydana gelen renk açılmalarının giderilmesinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi dudaklarında hiçbir sorun olmadığı halde her gün makyaj yapmaya vakit bulamayan kadınlar da tercih etmektedirler.

Kimler Kalıcı Dudak Makyajı İçin Uygundur?

Dudaklarında yara izi bulunan kişiler bu izi kapattırmak için kalıcı dudak makyajı yaptırabilirler. Ayrıca bu işlemle dudaklardaki asimetrik şekil bozukluğu giderilebilmektedir. Dudakları ince olan ve daha kalın görünmesini isteyen kadınlar da kalıcı dudak makyajı uygulamasına yönelmektedir. Canlı ve doğal görünümlü dudaklara sahip olmak isteyenler ve sürekli ruj sürmekten sıkılanlar da bu işlem için uygun adaylardır. Psikolojik bir rahatsızlığı olan kişilere, 18 yaşından küçük olanlara, dudaklarında yara veya kılcal damar çatlaması bulunanlara, pigmentlere karşı alerjisi olanlara ve egzama gibi cilt sorunları olanlara kalıcı dudak makyajı yapılmamaktadır.

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Bir diğer adı da dudak kontörü olan kalıcı dudak makyajına başlanmadan önce anestezik etkili kremler sürülerek dudak bölgesi uyuşturulmaktadır. Uygulamayı gerçekleştiren uzman öncelikle dudak şeklini çizmekte ve uygun renk pigmentlerini kullanarak 1-2 saat süren bir çalışmayla işlemi tamamlamaktadır. Dudak kontörü uygulaması kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte etkisini yaklaşık 2 ila 5 yıl arası koruyabilmektedir.

Sizde dudaklarınızla ilgili asimetri bozukluğunun düzeltilmesini gerektirir bir sorun yaşıyorsanız ya da dudak şeklinizi vurgulamak istiyorsanız kalıcı dudak makyajını mutlaka işinin ehli uzmanlara yaptırmalısınız. Bursa kalıcı dudak makyajı ve güzellikle ilgili daha pek çok alanda hizmet veren merkezimizde en kaliteli ürünler ve cihazlarla istediğiniz uygulamanın en sağlıklı şekilde hayata geçirileceğinden emin olabilirsiniz.

Randevu almak için iletişime geçin