Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Göz makyajının ayrılmaz adımlarından biri olarak eyeliner uygulamasını gösterebiliriz. Gözleri belirginleştirdiği ve daha büyük görünmelerini sağladığı için kadınlar eyeliner sürmeden genellikle makyajlarını tamamlanmış saymamaktadırlar. Eyeliner sürmeyi çok sevdiği halde sürekli olarak buna vakit bulamayan ya da kozmetik ürünlere alerjisi olduğu için eyeliner kullanamayan kadınlar için kalıcı eyeliner uygulaması yapılabilmektedir. Kalıcı göz makyajı ile yapılan bu uygulama sayesinde gözler sadece belirginleşmekle kalmaz, daha büyük ya da küçükmüş gibi gösterilmesi de sağlanabilir. Bursa kalıcı eyeliner konusunda isim yapmış olan güzellik merkezimiz bu konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları memnuniyetle cevaplayacaktır.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Öncelikle anestezik etkili kremler sürülmekte ve daha sonra uygulamaya geçilmektedir. Kalıcı eyeliner uygulamasını gerçekleştirecek uzman önce çizimi yapacak ve ardından özel bir cihazla işlemi tamamlayacaktır. Çizim, kalıcı eyeliner uygulamasının en önemli aşamalarından biridir. Ancak göz yapısına uygun bir çizim yapıldığı takdirde istenilen sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Kalıcı eyeliner uygulaması tek seansta tamamlanan ve etkisini 2 ila 5 yıl arasında sürdüren bir işlemdir. Uygulama yapıldığı sırada anestezik kremler kullanıldığı için kişi herhangi bir acı hissetmemektedir. Kalıcı eyeliner uygulamasının herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Kalıcı Eyeliner Teknikleri Nelerdir?

Bu uygulama üç farklı şekilde hayata geçirilebilmektedir. Sadece gözlerin üzerine ya da altına yapılabildiği gibi hem gözlerin üstüne hem de altına kalıcı eyeliner uygulaması yapılabilmektedir. Doğal bir görüntü yakalamak istiyorsanız kirpiklerinizin olduğundan gür ve koyu renk görünmesini sağlamak için kirpik diplerinize kalıcı eyeliner uygulamasını yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Güzelliğinizi mümkün olduğunca uzun bir süre korumak ve öne çıkarmak için en iyi hizmetleri almayı arzu ediyorsanız doğru adrestesiniz. Bursa kalıcı eyeliner uygulaması ve güzellikle ilgili tüm konularda başarılı çalışmalarıyla adından söz ettirmeyi başaran estetik ve güzellik merkezimiz müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan anlayışı ile size en kaliteli hizmeti sunacaktır. Yoğun iş temponuz sebebiyle sürekli olarak gözlerinize eyeliner çekmek için vakit bulamıyorsanız sizde kalıcı eyeliner uygulaması ile istediğiniz görüntüye kavuşabilir ve kendinizden emin bir şekilde hareket etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Randevu almak için iletişime geçin