Klasik Cilt Bakımı (Nimue Ürünleri İle)

Cildimiz hepimizin en kıymetli elbisesidir demek abartı olmaz sanırız. Bu derece kıymetli olan cildimizin gençliğini ve güzelliğini uzun yıllar boyunca korumasını sağlamak istiyorsak düzenli olarak klasik cilt bakımı yaptırmamız gerekmektedir. Evde yapılan cilt bakımları ne yazık ki cildin ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak kalmaktadır. Sizde cildinizin en iyisini hak ettiğini düşünüyorsanız Bursa klasik cilt bakımı (Nimue ürünleri ile) denildiğinde herkesin aklına ilk gelen merkez olan estetik ve güzellik merkezimizi tercih etmelisiniz.

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Profesyonel ürünler kullanılarak bir uzman tarafından cildin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde derinlemesine temizlenmesi işlemi klasik cilt bakımı olarak adlandırılmaktadır. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren bu işlemde genellikle cilt öncelikle temizlenmekte, peeling yapılmakta, tonik ve buhar uygulanmakta, maske sürüldükten sonra nemlendirici krem sürülerek cilde masaj yapılmaktadır. Bu sayede cilt derinlemesine temizlenmekte, gözeneklerde bulunan yağlar ve kirler ortadan kaldırılmakta, cilde esneklik ve parlaklık kazandırılmaktadır.

Klasik Cilt Bakımında Nimue Ürünleri Kullanılmasının Önemi

Cilt bakımında uyguladığı tedavilerle adeta çığır açan bir plastik cerrah tarafından yaratılan Nimue ürünleri sürekli olarak yenilenen bir yelpazeye sahiptir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde serbest radikallerin yıkıcı etkileri ile savaşarak cildi erken yaşlanmaya karşı koruyan Nimue ürünleri anyı zamanda inflamasyonu da azaltmayı başarmaktadır. Nimue ürünleri kullanılarak yapılan bir klasik cilt bakımı sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunmakta mümkün olmaktadır. Bu ürünler ayrıca nemlendirici ve anti-aging özelliklerine de sahiptir. Cildinizin tüm ihtiyaçlarını Nimue ürünle ile yapılan klasik bir cilt bakımıyla sağlamanız mümkündür. Son derece güvenli olan bu ürünler sayesinde cildiniz gençleşecek ve içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde cilt sağlığınız da hızla düzelecektir. Cildin fiziksel fonksiyonlarını uyaran ve yapısal düzenlemeyi de sağlayan Nimue ürünleri ile yaptıracağınız cilt bakımı kısa sürede hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecektir.

Yeterince kaliteli olmayan ürünler kullanılarak yapılan cilt bakımları cildinize yarardan çok zarar getirecektir. Bu nedenle bakım yaptıracağınız merkez konusunda son derece seçici davranmalı ve klasik cilt bakımı (Nimue ürünleri ile) konusunda kalitesini ispat etmiş güzellik merkezimizden yardım almalısınız.

Randevu almak için iletişime geçin