Klasik Diode Lazer Epilasyon

Klasik Diode lazer epilasyon yani yaygın olarak bilinen adıyla ütüleme epilasyon çok başarılı kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlayan bir epilasyon uygulamasıdır. Uzun yıllardır çok sayıda kadın tarafından tercih edilen bu yöntem kalıcı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Sizde istenmeyen tüylerinize veda etmek istiyorsanız, etkili ve güvenilir bir lazer uygulamasını tercih ediyorsanız Bursa klasik Diode lazer epilasyon denildiğinde öne çıkmayı başaran güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Diode Lazer Epilasyon Nedir?

1 saniyede 10 atış yapan tüm lazer sistemlerine Diode lazer sistemi adı verilmektedir. Diode bir cihaz adı değil, uygulanan lazer teknolojisinin adıdır. Piyasada değişik markalara ait diode lazer epilasyon teknolojisi kullanan cihazlar bulunmaktadır. Klasik diode lazer sistemlerinde 1-3 hz atış yapılabilmektedir. Bu lazer sistemleri en düşük enerji ile üst üste atış yapabilmekte ve koyu cilt tiplerinde dahi etkili olmaktadırlar. Diode lazer epilasyon ürettiği lazer ışınlarıyla kıl kökünün tahrip edilmesini sağlamaktadır. Diode lazer Nd:YAG ve Alexandrite gibi epilasyon cihazlarında kullanılan bir teknoloji olup, diğer lazerlere oranla melanin emilimi daha azdır. Bu sayede yüz bölgesindeki tüylerde ve ince tüylerde de etkili olmaktadır.

Klasik Diode Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Klasik Diode lazer epilasyon uygulamasında ışınların daha uzun dalga boylarına sahip olması bu uygulamanın koyu tenli kişilerde bile etkili sonuçlar alınabilmesini sağlamaktadır. Dört mevsim boyunca Klasik Diode lazer epilasyon ile uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Ciltte yanıklar oluşma riski neredeyse yok denecek kadar az olduğundan daha güvenli bir uygulama olarak kabul görmektedir. Klasik Diode lazer epilasyon ile cilde verilen ışık miktarı çok yüksek olmadığından epilasyon yaptırdıktan sonra güneşten kaçınmak gerekmemektedir. Epilasyon uygulanan bölgede boşluk kalmadığı için rötuş yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktır.

Eğer vücudunuzdaki tüylere kalıcı bir şekilde elveda demek istiyorsanız ve bunu güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Bursa klasik Diode lazer epilasyon konusunda işinin ehli olan estetik ve güzellik merkezimiz ile irtibata geçmek. Son teknoloji harikası cihazları ve ürünleri kullanan güzellik merkezimiz istenmeyen tüylerinizden kurtulma konusundaki beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Randevu almak için iletişime geçin