New Midas

New Midas uygulaması son yıllarda estetik kaygılar taşıyan kişilerin dikkatini fazlasıyla çeken bir yöntem. Bu uygulama sayesinde vücut şekillendirilebiliyor ve selülitler yok edilebiliyor. Ayrıca vücuttaki yağlar azaltılıp, kalça ve göğüsler kaldırılabiliyor. New Midas uygulamasıyla yapılabilen bir diğer işlem ise gıdı toparlama. Eğer sizde bu sorunlardan herhangi birini yaşıyor ve gözle görülür etkili sonuçlara ulaşmak istiyorsanız Bursa New Midas uygulaması denildiğinde akla ilk gelen platformlardan olan güzellik merkezimize ait bu sitede ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz

New Midas Nedir?

New Midas, herhangi bir kesi ya da ameliyat izi oluşmaksızın uygulanan, hastada ağrı ve acı hissi yaratmayan, infrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisinin kullanıldığı cerrahi bir yöntemdir. Bu cihaz ile farklı başlıklar kullanılarak yüz gençleştirme ve bölgesel incelme gibi işlemler yapılabiliyor. İnfrared ışınları ile birleştirilen radyofrekans sayesinde hiçbir acı hissi olmaksızın daha derine etki edilmesini sağlayan ve bu sayede elde edilen etkinin daha güçlü olmasına yol açan New Midas vücutta herhangi bir morartı oluşmasına da yol açmayan bir yöntemdir.

New Midas’ın Avantajları Nelerdir?

Mezoterapi uygulamalarında ağrı ve morarma ortaya çıkabilmekte, lazer uygulamalarında ciltte hafifte olsa hasarlar oluşabilmekte, klasik radyofrekans işleminde ise ağrı ve acı hissedilebilmektedir. New Midas bu sorunların hiçbirinin ortaya çıkmadığı bir uygulama olmasıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan deri sarkması ve yıpranmasının da önüne geçerek yaşlanma etkilerini geciktirici özelliğe sahiptir. Selülit ve bölgesel incelme tedavilerinde kullanılan diğer cihazlara oranla daha geniş bir ananda uygulama yapılabilmesi ve etkilerinin daha kısa sürede ortaya çıkması New Midas’ın diğer yöntemler arasından sıyrılmasını sağlamaktadır.

New Midas Kaç Seans Uygulanır?

Yüz gençleşme ve sıkılaştırma işlemlerinde New Midas iki haftada bir seans olarak uygulanmaktadır. Etkilerini ortaya koyması 5-6 seans sürmektedir. New Midas uygulaması ile ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde etmek mümkün olmaktadır. Bölgesel zayıflama ve vücut uygulamalarında ise haftada 2 defa ve 10 seans yapılması gerekmektedir. Seanslar sonucunda hem zayıflama hem de sıkılaşma meydana gelmektedir.

Randevu almak için iletişime geçin