Evde Hazırlayacağınız Detoks İçecekleri İle Vücudunuzdaki Ödemi Atın

Evde Hazırlayacağınız Detoks İçecekleri İle Vücudunuzdaki Ödemi Atın

Detoks içecekleri vücudunuzdaki ödemi atmak ve toksinlerden kurtulmak için harika bir yöntemdir. Metabolizmanızı hızlandırır ve istenmeyen kilolarınızdan kurtulmak için çıktığınız yolda size harika bir yol arkadaşı olur. Evde hazırlayacağınız ekonomik ve kolay tarifler ile kilo verip ve vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanız için gelin hazırlayabileceğimiz tariflere bir göz atalım.

Güne Ilık Ballı ve Limonlu Su İle Başlayın

Sabahları uyandığınızda ilk işiniz bir bardak su içmek ve kendinize ılık ballı limonlu bir su hazırlamak olsun. Sabahları metabolizmanızı uyandırmak için içeceğiniz bir bardak ılık ballı ve limonlu kilo vermeniz için harika bir yoldur.

Portakal, Elma ve Havuç İle İçecek hazırlayın

Birer adet portakal, elma ve havuç ile muhteşem bir detoks içeceği hazırlayabilirsiniz. Portakal, elma ve havucu küçük parçalar halinde doğrayın ve blender’dan geçirin. Detoks içeceğiniz hazır!

Salatalık ve Nane

Bir sürahinin içine dilimlediğiniz salatalık ve naneyi koyun. Karışımınıza biraz bu ve limon ekleyin. Hazırladığınız bu içecek sabahları güne başlamak ve metabolizmanızı uyandırmak için ideal bir içecektir!

Zencefil ve Limon

Su dolu bir sürahinin içine zencefil parçaları ve limon ekleyin. Hazırladığınız bu içecek size müthiş bir detoks içeceği olacak ve sizi aynı zamanda hastalıklardan da koruyacaktır.