Yüz Gençleşme (Ameliyatsız Yüz Germe)

Birçok kişi özellikle de kadınlar yaşlarının ilerlemesiyle birlikte yüzlerini daha genç göstermenin yollarını aramakta ve bunun için cerrahi olmayan yöntemleri tercih etmektedir. Bunun için günümüzde uygulanan değişik yöntemler bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen yüz gençleşme (ameliyatsız yüz germe) yöntemlerinden olan Ultherapi ve örümcek ağı estetiği ile ilgili bilgiler sunuyoruz. Bursa yüz gençleşme (ameliyatsız yüz germe) ve güzellikle ilgili daha pek çok konuda sitemizden yardım alabilirsiniz.

Ultherapi Nedir?

Ultherapi tedavisinde uygulama başlığı cilde değdirilmekte ve cilt ile cilt altı dokusu uygulamayı gerçekleştiren kişi tarafından görüntülenmektedir. Uygulama başlığı kullanılarak cildin 3 mm ve 4,5 mm altı hedef alınmakta ve cildin olumlu anlamda faydalanması sağlanmaktadır. Cilt yüzeyini tahrip etmeyen bu işlem collagen oluşumunu arttırmakta ve cildi sıkılaştırarak zamanla doğal bir yüz germe etkisi oluşturmaktadır. Ultherapi ile tek seansta sonuç almak mümkündür. Birçok kişi Ultherapi ile yüz gençleşme (ameliyatsız yüz germe) tedavisi sırasında anlık iğne batması şeklinde acı hissettiklerini dile getirmektedir. Bu nedenle tedavi uygulanacak kişinin ağrı kesici kullanması önerilmektedir. Kişi tedaviden sonra hemen günlük yaşamına dönebilir. Eğer ciltte kızarıklıklar oluştuysa birkaç saat içinde bu kızarıklıklar kaybolacaktır. Ultherapi tedavisinden sonra yüz gençleşme etkileri hemen ortaya çıkmaya başlamakla birlikte tedavinin tam etkilerinin görülmesi için 60 ila 90 gün geçmesi gerekmektedir.

İple Yüz Germe (Örümcek Ağı Estetiği Nedir)?

En çok tercih edilen ameliyatsız yüz germe işlemleri arasında yer alan iple yüz germe aynı zamanda Ultra V Lift adıyla da bilinmektedir. Bu tedavi yöntemiyle diğer tedavilere oranla çok daha doğal görünen sonuçlar almak mümkündür. Çabuk sonuç alabileceğiniz güvenli bir yüz gençleşme yöntemi arıyorsanız örümcek ağı estetiği tam size göre. Bu yöntem bilhassa sarkan yanakların ve çenenin görünümünün düzeltilmesinde oldukça başarılıdır. Örümcek ağı estetiğinde PDO ameliyat iplikleri kullanılmaktadır. Elastikiyeti kaybolan bölgeleri eski pozisyonuna getirmek için kullanılan bu iplikler alerji yapmayan bir özelliğe sahiptir. Cildin altına minimal düzeyde girilerek gerçekleştirilen bu işlem çok yoğun sarkmaları ve derin çizgileri olmayan kişiler için daha uygundur.

Randevu almak için iletişime geçin